زندگی در فیلیپین

5/5 - (2 امتیاز)

شرایط زندگی در فیلیپین

فیلیپین کشوری در جنوب شرقی آسیا است که با ۷ هزار جزیره، به مجمع‌الجزایر فیلیپین معروف است. این کشور مکان‌های دیدنی بسیار و سواحلی با چشم‌اندارهای بی نظیری دارد.

در کشور فیلیپین نرخ اشتغال حدود 95.40 درصد اعلام شده‌ است. میزان در آمد در این کشور با توجه به ارزیابی‌ها، دسته‌‌بندی مشخصی دارد. اینطور که تحقیقات نشان داده است، افراد بر اساس مهارتی که دارند دسته‌بندی می‌شوند.

درصد افزایش پول در سال ۲۰۱۸ حدود 56.334 درصد اعلام شده است. در پایین‌ترین وضعیت این درصد حدود 37.84 بوده است. شغل‌هایی همچون پزشکی و پرستاری در کشور فیلیپین از درآمد خوبی برخوردار هستند.

پزشکی که در کشور فیلیپین مشغول به کار است، ۱۱ درصد بیشتر از پزشکی که در ایران است حقوق می‌گیرد. وضعیت درآمد در کشور فیلیپین خوب است و به نتیجه درستی رسیده است.

متقاضیانی که برای اخذ ویزای کار کشور فیلیپین درخواست می‌دهند باید تمامی مدارک لازم را ارائه دهند. این مدارک عبارتند از:

 •   دو قطعه عکس ۶ در ۴ با پس زمینه سفید
 •   ارائه نامه‌ای مبنی بر تمکن مالی شخص
 •   ارائه اصل پاسپورت با حداقل اعتبار ۶ ماهه
 •   نامه‌ای مبنی بر مهارت فرد

برای اینکه بتوانید در کشور فیلیپین زندگی کنید و خانه اجاره کنید، باید نکاتی را رعایت کنید. در ابتدا اینکه هزینه خانه در کشور فیلیپین بر اساس موقعیت مکانی آن متفاوت خواهد بود.

خانه‌ها در کشور فیلیپین از خود صاحب خانه اجاره می‌شوند؛ پس از هرگونه روش‌های غیرقانونی خودداری کنیددر ادامه با سایت تحصیل در خارج با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی درباره شرایط زندگی در فیلیپین، در اختیار شما قرار دهیم.

هزینه زندگی در فیلیپین

برای اجاره یک خانه ۸۵ متری مبله در یک منطقه گران قیمت فیلیپین، باید حدود 40.013 پزو پرداخت کنید. اگر فرد بخواهد یک خانه ۸۵ متری در یک منطقه متوسط را اجاره کند، باید مبلغی حدود 21.652 پزو در نظر بگیرد.

همچنین با توجه به شواهد هزینه آب، برق و گاز یک ماه برای مساحت ۸۵ متری حدود ۳۷۵۵ پزو برای دو نفر است.

اگر فرد یک خانه ۴۵ متری در یک منطقه گران اجاره کند، باید مبلغی حدود ۲۴۹,۱۶۶ پزو در نظر داشته باشد. اما اگر همان خانه را در یک منطقه متوسط اجاره کند،هزینه آن ۱۵,۴۱۷ پزو می‌باشد. هزینه آب، برق و گاز یک ماه در یک مساحت ۴۵ متری، حدود ۳۱۴۰ پزو برای یک نفر است.

در شهر های بزرگی مثل مانیل دارای مراکز بزرگ خرید هستند که شما میتوانید با قیمت بسیار پایین از آنها پوشاک مورد نیاز خود را تهیه بکنید. برای مثال در این مراکز هزینه ی شلوار جین لویز را با حدود 46 دلار و هزینه ی یک جفت کفش مارک مانند نایکی حدود 82 دلار قیمت دارد.

برای اینکه بتوانید در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید، برای زندگی منطقه ارزان قیمت را انتخاب کنید. هزینه‌ها بر اساس سبک زندگی شما ارزیابی خواهند شد.

یکی دیگر از روش‌های صرفه‌جویی در این کشور استفاده از غذا‌های محلی می‌باشد. اغلب این غذا‌ها از سبزیجات تهیه می‌شوند. این غذا‌ها طعم بسیار دل‌انگیزی دارند.

شرایط اقامت در کشور فیلیپین به دو بخش تقسیم می‌شود. معمولا کار در کشور فیلیپین با حقوق بالا، گزینه خوبی برای اقامت دائم محسوب می‌شود.

 1.   هزینه سفر‌های تفریحی در کشور فیلیپین

همانطور که گفتیم کشور فیلیپین در مجمع‌الجزایری در جنوب شرقی آسیا قرار دارد و از ۷۶۴۱ جزیره تشکیل شده ‌است. کشور فیلیپین دارای مکان‌های تاریخی با ارزش و طبیعت بسیار زیبایی برخوردار است و همینطور مملو از سینما، تئاتر و سایر فرصت های برای پر کردن اوقات فراغت وجود دارد.

هزینه بلیط یک فیلم در سینما حدود 5 دلار می باشد. هزینه ورزش و تناسب اندام مانند بسیاری از کشورها گران می باشد که هزینه یک باشگاه بدنسازی حدودا حدود 50 دلار هزینه در بر خواهد داشت.

سالانه گردشگران زیادی برای بازدید از این مکان‌های تاریخی و جا‌ذبه‌های دیدنی آن، به این کشور سفر می‌کنند . متقاضیانی که می‌خواهند به این کشور سفر کنند ابتدا باید درخواست ویزای ۶ ماهه بدهند و بابت پاسپورت هزینه‌هایی را بپردازند. این هزینه‌ها عبارتند از:

 •   هزینه شناسه که نزدیک به ۲۰۰ هزار تومان می‌باشد.
 •   هزینه شهرداری که ۳۰۰ هزار تومان است.
 •   پرداخت ۷۵۰ هزار تومان بابت گذرنامه
 •   ۲۰۰ هزار تومان هزینه پلیس +۱۰
 •   هزینه عکاسی
 •   پرداخت هزینه ویزا که ۵۰ دلار است.
 1.   هزینه اقامت در سفر به کشور فیلیپین

شما می‌توانید با توجه به میزان بودجه خود محل اقامت خود را نیز انتخاب کنید. بهتر است قبل از سفر از هزینه‌های خانه، اجاره آپارتمان یا هزینه‌های هتل اطلاعاتی کسب کنید و با توجه به توان مالی خود انتخاب کنید.

یکی از بهترین هتل‌های کشور فیلیپین، هتل دوربان است. این هتل در مانیل واقع شده و ۲ ستاره می‌باشد. یکی ویژگی‌های این هتل استفاده رایگان از وای‌فای است.

می‌توانید در رستوران این هتل غذای آمریکایی سرو کنید. تمامی اتاق‌های این هتل از تجهیزات کاملی برخوردار هستند و می‌توانید به راحتی در این هتل استراحت کنید. هزینه اقامت یک شب در هتل دوربان ۴۰ دلار است.

هتل ماکانی یکی دیگر از هتل‌های واقع در کشور فیلیپین است که بیشتر مسافران از این هتل استفاده می‌کنند. این هتل نزدیک به مرکز شهر است و مسافران به راحتی می‌توانند از شهر دیدن کنند. هزینه هر شب اقامت در این هتل ۶۹ دلار است.

خوابگاه‌ها و مهمان‌خانه‌ها یکی دیگر از محل اقامت برای مسافران می‌باشد. این مکان‌ها هزینه زیادی را در بر نمی‌گیرند. مارینو یکی از این خوابگاه‌ها است. این خوابگاه در خیابان اوسا در مانیل واقع شده است.

این خوابگاه‌ها برای خانواده مناسب نیستند و بیشتر آقایان می‌توانند در آن‌ها اقامت داشته باشند. هزینه این خوابگاه‌ برای یک شب ۵ یا ۶ دلار است.

 1.   هزینه مهاجرت به کشور فیلیپین

افرادی که قصد مهاجرت به کشور فیلیپین را دارند، باید ابتدا اقدام به اخذ ویزا کنند‌ و هزینه‌های لازم را در نظر بگیرند.

برای اطلاع از میزان هزینه‌ها می‌توانید با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید، آن‌ها می‌توانند از راه دور پاسخ سوالاتتان را بدهند و شما را به بهترین نحو یاری کنند.

افرادی که می‌خواهند به کشور فیلیپین مهاجرت کنند، بهتر است از نظر مالی مشکلی نداشته باشند تا بتوانند از پس هزینه‌های زندگی در فیلیپین بر بیایند.

هزینه زندگی در کشور فیلیپین بخش‌های متفاوتی را در بر می‌گیرد. طبق تحقیقات و آمار‌ها، هزینه زندگی یک ماه برای یک نفر در این کشور ۶۴.۶۰۰ پزو است.

در این کشور هزینه بعضی از بخش‌های مراقبت بهداشتی و درمانی کم است. در ادامه به برخی از هزینه‌های زندگی  در این کشور اشاره می‌کنیم:

 •   هزینه اقامت در کشور فیلیپین

هزینه اقامت در کشور فیلیپین شامل ۲۰ درصد از هزینه‌ها می‌شود. افرادی که قصد دارند در کشور فیلیپین خانه خریداری کنند، تنها ۴۰ درصد خانه را می‌توانند به نام خود بزنند چرا که به اتباع خارجی فقط ۴۰ درصد تعلق می‌گیرد.مابقی خانه باید به نام یک شهروند فیلیپینی باشد.

اجاره آپارتمان در کشور فیلیپین ۱۰۰ دلار آمریکا است. اما اگر افراد می‌خواهند یک خانه آپارتمانی اجاره کنند باید ۱۰۰ الی ۲۶۰ دلار در نظر داشته باشند. هزینه خرید و اجاره خانه به شرح زیر است:

هزینه اجاره و خرید خانه در فیلیپین
  هزینه اجاره ماهانه برای آپارتمان 1 تخته در مرکز شهر 16.653 پزو
  هزینه اجاره ماهانه برای آپارتمان 1 تخته در خارج از شهر 9.467 پزو
هزینه اجاره ماهانه برای آپارتمان 3 تخته در مرکز شهر 37.545 پزو
اجاره ماهانه آپارتمان ۳ تخته در خارج شهر 18.431 پزو
هزینه خریدن  خانه برای هر 1 متر مربع در خارج از شهر 62.937 پزو
هزینه خریدن خانه برای هر 1 متر مربع در مرکز شهر 130.212 پزو

 

هزینه حمل‌ونقل در کشور فیلیپین

حمل نقل در این کشور از سیستم خوبی برخوردار نمی‌باشد. در روستاها از موتور و دوچرخه استفاده می‌کنند و در شهر‌ها از اتوبوس و تاکسی و جیپنی استفاده می‌شود. جیپنی‌ها فاقد پنجره هستند و مسافر زیادی سوار می‌کنند. هزینه حمل نقل در فیلیپین شامل:

هزینه حمل و نقل در فیلیپین
هزینه تاکسی ۴۰ پزو
 هزینه ۱ کیلومتر تاکسی ۱۴ پزو
تعرفه یک ساعت تاکسی 120 پزو
 هزینه بلیط اتوبوس ۱۰ پزو
 هزینه ۱ لیتر بنزین 73 پزو
حمل و نقل ماهانه 600 پزو

 

قیمت برخی از کالا‌ها به شرح زیر است:

هزینه مواد غذایی در فیلیپین
1 لیتر بطری 1/5 لیتری   39 پزو
 1 لیتر شیر پرچرب   80 پزو
 12 عدد تخم‌مرغ بزرگ 88 پزو
500 گرم پنیر محلی 143 پزو
1 کیلوگرم گوشت مرغ 218 پزو
1 کیلوگرم سیب زمینی 96 پزو
1 کیلوگرم پیاز 105 پزو
1 کیلوگرم برنج 50 پزو
یک کیلو گرم گوجه فرنگی

75 پزو

 دو لیتر کوکاکولا 58 پزو
1کیلو گرم موز 77 پزو
1 کیلو گرم پرتقال 131 پزو

دستمزد در کشور فیلیپین

نرخ بیکاری در کشور فیلیپین 4.70 درصد است. این درصد برای زمانی است که کار و اقتصاد این کشور روبه پیشرفت جدی می‌باشد. حدود 41755.00 نفر در کشور فیلیپین را افراد شاغل تشکیل می‌دهد. دولت فیلیپین در تلاش است که نرخ بیکاری را در کشور کاهش دهد.

نرخ مشارکت نیروی کار در کشور فیلیپین ۷۱.۵۰ درصد اعلام شده که یک رقم قابل توجهی می‌باشد. در سال‌های اخیر میزان دستمزد در کشور فیلیپین تغییر زیادی نداشته است.

میزان دستمزدی که فرد دریافت می‌کند بستگی به نوع کار و زمان کاری او دارد، ولی به‌طور‌کلی هر فرد حدود 10458.00 پزو در هر ماه دریافت می‌کند.

در کشور فیلیپین میزان دستمزد تولید حدود ۱۸۳۳.۴۵ اعلام شده است. کشور فیلیپین دارای جمعیت بسیار بالایی است. حداقل دستمزد یک کارگر در کشور فیلیپین ۵۳۷.۰۰۰ پزو است. توجه کنید که نرخ حقوق در کشور فیلیپین بر اساس مهارت فرد است و نرخ اشتغال حدود ۹۵.۴ درصد است.

میانگین درآمد در کشور فیلیپین

در حالی که وضعیت درآمدی این کشور در ساختار ایده‌آل باشد، خدمات اجتماعی این کشور هم رشد خوبی دارد. اشتغال در کشور فیلیپین از وضعیت نرمالی برخوردار است.

کارکنانی که در بخش خصوصی مشغول هستند، بر اساس کارگران خانگی و غیر انتفاعی دسته‌بندی می‌شوند.  برای افراد بیمه شده، امکان پوشش داوطلبانه وجود دارد.

کارمندان دولت کشور فیلیپین، از سیستم بیمه استفاده می‌کنند. وضعیت کاری خوب کشور فیلیپین سبب شده که رویکرد اقتصادی این کشور در مسیر ایده‌آلی قرار بگیرد.

شاید کار در کشور فیلیپین از نظر زمان طولانی به نظر برسد ، اما شما برای اینکه بتوانید در کشور فیلیپین ملکی خریداری کنید، نیازی به هزینه زیاد ندارید.

عکاسی یکی از شغل‌های بسیار پردرآمد در کشور فیلیپین است. افرادی که در این کشور به‌صورت حرفه‌ای به‌کار مشغول هستند، از درآمد بالایی برخوردار می‌باشند.

در مسیر عکاسی رشد خوبی دیده می‌شود، زیرا سرمایه‌گذاری‌هایی که از سوی دولت برای عکاسی صورت می‌گیرد؛ ارزش خاصی را دنبال می‌کند. روند‌های عکاسی نیز می‌تواند در کشور فیلیپین از ساختار روتینی برخوردار شود.

افرادی که در زمینه چاپ و مدلسازی مهارت دارند، می‌توانند در این کشور استخدام شوند. آژانس‌های مدلسازی که در کشور فیلیپین فعالیت می‌کنند همواره برای استخدام خارجی‌ها باز هستند.

فراموش نکنید که کشور فیلیپین از جمله کشور‌هایی است که توانسته در زمینه رشد درآمد به نتیجه خوب و مطلوبی برسد. شغل‌های پزشکی و پرستاری در این کشور درآمد خوبی دارند.

همانطور که گفتیم پزشکی که در کشور فیلیپین فعالیت می‌کند، ۱۱ درصد بیشتر از یک پزشک در ایران درآمد دارد. دو بخش مهم در ریتم اقتصادی این کشور دیده می‌شود که بخش اول روتین‌های کاری و بخش دوم ساختار دقیق است.

این دو بخش بعد کار و فن با دست دیده می‌شود. کشور فیلیپین توانسته ۱۱ درصد در افزایش دستمزد رشد کند.

امنیت مالی در کشور فیلیپین

به‌طور تقریبی موازنه تجاری به میزان ۱۱۴۴۷۰۰.۰۰ در این کشور اعلام شده‌ است. در کشور فیلیپین ۱۸۱۰.۹ دلار آمریکا سرمایه داخلی وجود دارد. همچنین تولید ناخالص داخلی، رشدی حدود ۵.۸۰ درصدی داشته است.

این میزان در سال‌های اخیر روند نزولی داشته است. ارزش میزان واردات در کشور فیلیپین ۱۰۷۲۴۲۹۱.۲۵ اعلام شده است و درصد تقریبی صادرات ۶۳۰۸۸۴۴.۵۹ می‌باشد. وضعیت بدهی خارجی کشور فیلیپین در حالت نرمال است. حواله‌های موجود در کشور فیلیپین ۲۸۴۹۰۶۵.۸۰ می‌باشد.

ذخایر طلای کشور فیلیپین نیز ۲۷۴.۴۲ تن می‌باشد. شاخص توریسم ۷.۲۵ درصد است. کشور فیلیپین سرمایه‌گذاری خود را مدیون سرمایه‌گذار‌های خارجی می‌باشد.

در کشور فیلیپین بالاترین میزان سرمایه‌گذاری خارجی ۲۲۵۶ میلیون دلار آمریکا است. همانطور که می‌دانید امنیت اقتصادی در زمینه سرمایه‌گذاری‌های خارجی از اهمیت بالایی برخوردار است.

به‌طورکلی این کشور وضعیت تجاری ایده‌آلی دارد. ما در بخش حساب جاری کشور فیلیپین شاهد رونق روتین وضعیت مالی بوده‌‌ایم.

همچنین این کشور رشد خوبی در زمینه ساخت‌وساز، کشاورزی، حمل‌ونقل عمومی‌ و… داشته است و وضعیت معادن و رویکردهای اقتصادی، رشد چشمگیری داشته است.

زندگی در فیلیپین

اقتصاد در کشور فیلیپین

در کشور فیلیپین بیش از نیمی از نیروی کار مشغول کار کشاورزی هستند. محصول عمده این کشور برنج است. یکی دیگر از بخش‌های مهم اقتصادی در زمینه چوب و الوار است.

کشور فیلیپین توانسته است مسیر جنگلداری را به رشد بسیار خوبی برساند. زمینه نساجی و مواد غذایی یکی از مهمترین صنایع کشور فیلیپین به‌شمار می‌روند که این کشور توانسته در این زمینه گردش مالی بسیار خوبی داشته باشد.

این کشور در زمینه صنایع دستی نیز موفق است. در زمینه صنایع دستی رشد اقتصادی در این کشور دیده می‌شود.

قسمت گردشگری کشور فیلیپین به رشد اقتصادی کمک بسیاری کرده است. کشور فیلیپین جزو بهترین کشور‌هایی است که توانسته از رونق اقتصادی خوبی برخوردار باشد.

اجاره خانه در کشور فیلیپین

افراد برای اجاره خانه در این کشور باید مواردی را رعایت کنند. همانطور که گفتیم هزینه خانه بر اساس موقعیت مکانی خانه در نظر گرفته می‌شود. قیمت اجاره خانه در کشور فیلیپین ۷ درصد بیشتر از ایران است.

اگر قصد ادامه تحصیل به کشور فیلیپین را دارید، می‌توانید برای اقامت خود از هاستل‌های اشتراکی استفاده کنید. این هاستل‌ها از فضا و امکانات خوبی برای زندگی برخوردار هستند.

اگر خانوادگی به این کشور سفر کرده‌اید، می‌توانید منزلی با متراژ مناسب اجاره کنید. اجاره خانه از طریق سایت‌های مختلف امکان‌پذیر است. به‌طورکلی اجاره خانه در این کشور کار دشواری نیست. در شهر مانیلا اجاره خانه روال مخصوص به خودش را دارد.

خرید ملک در کشور فیلیپین

برای خرید ملک دو رویکرد برای شما ارزیابی خواهد شد. خرید ملک بستگی به نوع خانه دارد. خانه در کشور فیلیپین سه نوع است که شامل:

 •       نوع اول A: این نوع خانه‌ها از نظر امکانات و موقعیت مکانی و متراژ بسیار عالی هستند و هزینه آن ۲۲ درصد بیشتر از کشور ایران است.
 •       نوع دومB : این خانه‌ها در نوع مکانی با نوع اول یکسان می‌باشند ولی از امکانات خوبی برخوردار نیستند. هزینه این خانه ۱۳ درصد بیشتر از کشور ایران است.

برای خرید خانه می‌توانید سراغ خانه‌های کوچک‌تر بروید، این خانه‌ها برای زندگی یک و دو نفر مناسب می‌باشند. خرید ملک بر اساس رویکرد دقیقی پیش‌بینی می‌شود.املاک در کشور فیلیپین ساختار روتینی را پیش گرفته‌ است و تعرفه‌ها از سوی دولت تعیین می‌شوند.

شرایط کاری و زندگی در فیلیپین

کشور فیلیپین از متقاضیان خارجی به خوبی استقبال می‌کند، چرا که کشور فیلیپین دارای رشد اقتصادی بسیار خوبی است. کسانی که قصد زندگی در این کشور را دارند، ابتدا باید درخواست ویزای کار بدهند تا بتوانند در این کشور به دنبال کار بگردند. مشاغلی که مورد نیاز این کشور است عبارتند از:

 •       پزشک
 •       پرستار
 •       کارمند بانک
 •       مهندس صنایع
 •       مهندس کشاورزی
 •       معلم
 •       استاد دانشگاه

بیمه برای افراد مقیم فیلیپین

بیمه در کشور فیلیپین، رشد ۷۱ درصدی داشته است. درآمدی که از این صنعت در نظر گرفته شده، ۴۱۹ میلیون دلار است. کشور فیلیپین بیمه را اجباری کرده است؛ یعنی همه افراد موظف هستند که در مدت اقامت، خود و همسر خود را بیمه کنند.

حمل‌ونقل در فیلیپین

حمل‌ونقل درون شهری در این کشور با وسایل مختلفی صورت می‌گیرد. یکی از وسایلی که برای سفر‌های درون شهری استفاده می‌شود قطار است. قطار در فیلیپین دارای سه خط مجزا می‌باشد. تاکسی در کشور فیلیپین فقط در مسیر‌های مشخصی دنبال می‌شود و در بین مردم این کشور چندان مورد استقبال قرار نمی‌گیرد.

همچنین اتوبوس نیز وسیله‌ای عالی برای رفت‌وآمد در این کشور است و به‌طورکلی هزینه آن در بین جزایر مختلف ۳۰۰ تا ۵۰۰ پزو است‌‌. خدمات قایقی نیز از دیگر وسایل حمل‌ونقل در فیلیپین است که از در اکثر شهرها وجود دارد و هزینه‌ بسیار خوبی حدود ۲۵ الی ۴۵ پزو را شامل می‌شود.

گواهینامه و خرید ماشین در فیلیپین

خرید ماشین در فیلیپین بسیار کم دیده می شود و اخذ گواهینامه برای خود نیاز به اخذ مجوز رسمی از سوی ارگان مربوطه را دارید و باید در کلاس های علمی تئوری شرکت نمیایید.

 

ازدواج خارجی در کشور فیلیپین

اگر قصد دارید با فردی از تبعه کشور فیلیپین ازدواج کنید، باید حدود سه سال با همسر خود در خاک این کشور زندگی کرده باشید.ابتدا باید فرم مخصوص ویزای ازدواج پر شود و پس از آن همسرتان باید دعوتنامه برای شما بفرستد و در آن دعوتنامه مشخص شود که ازدواج شما در یک فضای واقعی انجام می‌شود.

توجه کنید که سن قانونی برای ازدواج در فیلیپین ۲۱ سال است و اگر فرد قبلا ازدواج کرده است، باید گواهی مبنی بر طلاق یا فوت همسر سابق خود را ارائه دهد.

فرهنگ فیلیپین

مردمی که در فیلیپین زندگی می‌کنند بسیار صبور هستند. خانواده‌های به کودکان خود از همان سنین کم صبر را آموزش می‌دهند. یکی دیگر از فرهنگ مردم فیلیپین امانتدار بودن آنان است. آن‌ها در تمام زواياي زندگی خود تلاش می‌کنند تا خیانت در امانت انجام ندهند.

در کشور فیلیپین منصرف بودن نیز یک فرهنگ بزرگ است. در تمام موارد زندگی، خرید و فروش و… منصف هستند. خودشناسی یکی دیگر از فرهنگ مردم است؛ آنان سعی می‌کنند قبل از اینکه از کسی ایراد بگیرند ایراد خودشان را اصلاح کنند.

هنر خوش نویسی در فیلیپین از ارزش بالایی برخوردار است به طوری که هنر خوشنویسی در این کشور در دنیا شهرت دارد.

دین در کشور فیلیپین

حدود ۶۰ درصد از مردم فیلیپین را مسیحیان تشکیل می‌دهند. همچنین هنوز هم آیین هندو در بین برخی افراد دیده می‌شود، به‌طوری که بر روی مذهب خود بسیار پافشاری می‌کنند.

نوع پوشش مردم فیلیپین

حجاب بخشی از اصول زندگی در فیلیپین محسوب می شود به طوری که مردم این کشور در نوع پوشش خود بسیار قوی هستند و سعی می کنند از لباس های پوشیده استفاده کنند. در این کشور داشتن لباس و تیپ مناسب بسیار مهم است.

غذاهای فیلیپین

یکی از معروف ترین غذای کشور فیلیپین آدوبو می باشد که با گوشت خوک و همینطور انواع گوشت های دریایی استفاده و همینطور در این غذا از گوشت مرغ و سبزیجات، سویا و سرکه و سیر مزه دار نیز استفاده می شود.

بلات نیز یکی دیگر از غذاهای گیاهی و در لیست غذا های ستنی این کشور قرار دارد، که با تخم مرغ و گوشت اردک تهیه می شود و به صورت سوپ نیز آماده می شود.

بنگوس یکی دریگر از غذاهای مشهور در این کشور است که از شیر ماهی کبابی که به صورت سرخ شده با سس سویا و همینطور سیر و سرکه سرو می شود و کمی گران قیمت می باشد.دسر رنگارنگ هالو هالو، پنسیت ، سی سیگ و فوژن فیلیپینی دیگر غذاهای مشهور این کشور می باشد.

سخن پایانی

در این مقاله از سایت تحصیل در خارج ، اطلاعات کاملی در مورد زندگی در کشور فیلیپین را جمع‌آوری کرده‌ایم. در صورت وجود هرگونه سوال درباره اخذ ویزای کار فیلیپین، ویزای تحصیلی، شرایط اجاره خانه در این کشور و…، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

حداقل دستمزد برای یک کارگر ساده در فیلیپین چقدر است؟

دستمزد در کشور فیلیپین برای کارگران از ۵۳۷.۰۰۰ پزو شروع می‌شود.

آیا می‌توانیم با یک فرد تبعه کشور فیلیپین ازدواج کنیم؟

بله. اما باید سه سال با همسر خود در خاک این کشور زندگی کرده باشید.

4 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *