مهاجرت به فیلیپین

5/5 - (1 امتیاز)

همه چیز درباره مهاجرت به فیلیپین

فیلیپین کشوری است که در جنوب شرقی آسیا قرار گرفته است. اغلب دانشگاه‌های پزشکی این کشور در شهر مانیل که پایتخت فیلیپین نیز می‌باشد قرار دارند.

دولت فیلیپین به منظور افزایش سودآوری کشور، قوانین مربوط به مهاجرت و سیاست‌های آن را ساده‌تر کرده است. در نتیجه اخذ اقامت این کشور نسبت به سایر کشورها به مراتب راحت‌تر است.

افرادی که قصد دارند از طریق سرمایه‌گذاری اقتصادی به کشور فیلیپین مهاجرت کنند، بیشتر در بخش‌های مرتبط به برج سازی فعالیت می‌کنند. ساخت مراکز خرید در فیلیپین نیز، در افزایش آمار مهاجرت تاثیرگذار بوده است. مصرف انواع کالا در این کشور براساس نوع واردکننده شکل می‌گیرد.

به‌طور کلی موازنه تجاری در فیلیپین 114400.00 هزار تومان معین شده است. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که این کشور واردات و صادرات را نیز به بخش‌های مربوط به سرمایه‌گذاری وارد کرده است.

بر اساس آمار، گردش سرمایه در کشور فیلیپین حدود 93.44 میلیون دلار است. سرمایه‌گذاری پروژه‌های مالی در حوزه توریسم می‌تواند گزینه مناسبی برای افراد مهاجر باشد.

چرا که نرخ شاخص توریسم در این کشور 7.27 و بیش از 732506.00 ورود توریست در آن دیده می‌شود. دانشگاه‌های فیلیپین که در شهرهای مختلف این کشور واقع شده‌اند، از کیفیت آموزشی خوبی برخوردارند. متقاضیان جهت ورود به این گروه از دانشگاه‌ها ملزم به ارائه رزومه تحصیلی می‌باشند.

در ادامه با سایت تحصیل در خارج قصد داریم به‌طور کامل به جزئیات مهاجرت به کشور فیلیپین بپردازیم، پس با ما همراه باشید.

مهاجرت به فیلیپین

مهاجرت تحصیلی به کشور فیلیپین

متقاضیان تحصیل در دانشگاه‌های فیلیپین، می‌توانند مطالعات خود را به زبان انگلیسی انجام دهند. به همین دلیل تحصیل در این کشور، علاوه‌بر کاهش هزینه‌های زندگی، درک علمی شما را افزایش می‌دهد.

ورود به دانشگاه‌های کشور فیلیپین بسیار راحت است و به‌طورکلی می‌توان گفت حدود 5000 دانشجوی بین‌المللی در دانشگاه‌های کشور فیلیپین در حال تحصیل می‌باشند. در حال حاضر حدود 2300 موسسه آموزشی در این کشور وجود دارد که تعدادی از آن‌ها خصوصی هستند.

یکی از مشهورترین دانشگاه‌های این کشور دانشگاه فیلیپین نام دارد که رتبه 70 آسیا و نیز رتبه 401 جهانی را به خود اختصاص داده است.  سیستم دولتی موجود در این مسیر منجر به ساخت 7 دانشگاه دولتی و 15 محوطه دانشگاهی شده است؛ به‌طوری که حدود 24000 دانشجو در آن مشغول به تحصیل می‌باشند.

UP در سال 1908 تاسیس شده است. تدریس و تحصیل در این دانشگاه به زبان انگلیسی انجام می‌شود. این دانشگاه در حوزه مدیریت و علوم اجتماعی شهرت فراوانی کسب کرده است.

تحصیل پزشکی در مقطع کارشناسی یا همان دوره اولیه پزشکی در این کشور، با عنوان تحصیل دوره پزشکی MBBS شناخته می‌شود. به‌طورکلی متقاضیان خارجی جهت تحصیل در رشته‌های مربوطه، باید در آزمون‌های خاصی شرکت کنند.

علاوه‌براین ارائه مدرک زبان انگلیسی آیلتس با حداقل نمره 6 نیز برای افراد مایل به تحصیل در دانشگاه‌های کشور فیلیپین ضرورت دارد. دارندگان ویزای تحصیلی فیلیپین، حدود 50 الی 30 ساعت در هفته می‌توانند در این کشور به‌صورت پاره‌وقت کار انجام دهند.

اخذ پاسپورت کشور فیلیپین

گذرنامه کشور فیلیپین همچون سایر کشورهای غربی، باید حداقل 6 ماه دارای اعتبار باشد. افراد با ملیت‌های خاص در صورت داشتن پاسپورت کشور فیلیپین، بدون نیاز به اخذ مجدد ویزا، می‌توانند به 71 کشور سفر کنند. توجه داشته باشید که افراد غیر مهاجر نمی‌توانند به صورت دائمی در کشور فیلیپین اقامت داشته باشند.

مدت زمان لازم جهت اخذ پاسپورت فیلیپین از طریق سرمایه‌گذاری، تحصیل، کارآفرینی، کار و…، 7 تا 10 سال طول می‌کشد. اخذ پاسپورت کشور فیلیپین ورود به سایر کشورهای مختلف را برای افراد آسان‌تر خواهد کرد. در نتیجه فیلیپین می‌تواند کشوری مناسب برای آغاز یک هدف بزرگ، در نظر گرفته شود.

اخذ اقامت کشور فیلیپین

تمام اتباع خارجی جهت اخذ اقامت دائم کشور فیلیپین، باید پیش از ورود به خاک این کشور برای دریافت ویزای کنسولگری یا سافت فیلیپین در محل اقامت خود درخواست دهند.

در این فرایند وزارت کار و اشتغال با بررسی شرایط متقاضی، باید این اطمینان را به دست آورد که فرد خارجی در کشور فیلیپین فضای ایجاد تجارت و سایر معاملات را در مدت زمان مقرر شده به نتیجه خواهد می‌رساند.

برای این منظور برخی از اسناد خاص در زمان ورود و خروج این دسته از افراد، توسط ماموران بررسی خواهد شد. برای ارائه درخواست اقامت دائمی فیلیپین، ارائه مدرکی دال بر زندگی در این کشور برای حداقل 3 سال الزامی می‌باشد.

اخذ ویزای کشور فیلیپین

فیلیپین با داشتن مجموعه‌ای شامل 7107 جزیره، زیبایی، آب‌وهوای بی‌نظیر، برخورداری از استانداردهای مربوط به زندگی، داشتن فضای ایمنی، هزینه‌های مقرون‌به‌صرفه، زیرساخت‌های مدرن و غیره، توانسته است که محبوبیت‌ فراوانی به دست آورد.

به همین دلیل راه‌اندازی یک کسب‌وکار در کشور فیلیپین در مقایسه با سایر کشورها راحت‌تر است. اگرچه اخذ ویزای این کشور دشوار نیست اما پیدا کردن کار در کشور فیلیپین و داشتن درآمد بالا، با دشواری زیادی همراه می باشد.

شهرهای مهاجر پذیر کشور فیلیپین

یکی از شهرهای بازاری و بسیار عجیب کشور فیلیپین داراگا نام دارد. این شهر دیدنی با ساختمان‌هایی که معماری بی‌نظیری دارند، یک منطقه بسیار عالی برای زندگی محسوب می‌شود. تپه‌های دیدنی و مزارع سرسبز از جمله دیدنی های شهر داراگا هستند.

ویگان نیز یکی از شهرهای قدیمی کشور فیلیپین است. خانه‌های تجاری دوران استعماری در این شهر واقع شده‌اند. تعداد افراد کمی شهر ویگان را برای زندگی در کشور فیلیپین انتخاب می‌کنند.

از طرفی انتخاب این شهر برای افرادی که به تاریخ علاقه دارند، می‌تواند یک گزینه عالی باشد. فرایند اخذ اقامت در فیلیپین همانند ثبت شرکت در این کشور از یک ساختار مشخص پیروی می‌کند.

مهاجرت شرایط خاص به فیلیپین

فضای کاری مناسب از جمله شرایط خاص برای مهاجرت به کشور فیلیپین است. توجه داشته باشید که افراد در مسیر کاری برای مهاجرت به کشور فیلیپین، با سختی‌هایی مواجه خواهند شد.

کارآفرینی در این کشور انتخابی ایده‌آل برای مهاجران است. در این فرایند این شما هستید که معین می‌کنید ساختار مالی فیلیپین بر چه اساسی تعیین شود و کدام ایده مالی رشد اقتصادی این کشور را افزایش دهد.

برای کاریابی در کشور فیلیپین در ابتدا لازم است که در رابطه با شغل‌های موردنیاز و هزینه اقامت در این کشور اطلاعاتی به دست آورید.

مهاجرت توریستی به کشور فیلیپین

مهاجرت توریستی به کشور فیلیپین مطابق با رویکردهای گردشگری معین می‌شود. برای این منظور افراد باید از هزینه‌های مربوط به گردشگری اطلاع کاملی داشته باشند.

ارائه دو قطعه عکس به همراه پاسپورت با حداقل اعتبار 6 ماهه نیز ضرورت دارد. علاوه‌براین متقاضیان باید مدارکی ارائه دهند که ثابت کنند قصد دارند به کشور خود بازگردند.

ویزای توریستی کشور فیلیپین برای یک دوره سه ماهه صادر می‌شود. اخذ اقامت کشور فیلیپین برای شهروندان ایرانی از طریق ویزای توریستی امکان‌پذیر نمی‌باشد.

مهاجرت از طریق همراه به کشور فیلیپین

مهاجرت به کشور فیلیپین به واسطه همراه، ارزیابی‌های مشخصی را به دنبال دارد. متقاضیان در صورت خرید ملک و سرمایه‌گذاری می‌توانند همسر و فرزندان خود را به‌عنوان همراه وارد کشور فیلیپین کنند.

افرادی که از این طریق به کشور فیلیپین مهاجرت می‌کنند، می‌توانند در این کشور به تحصیل بپردازند اما برای انجام کار نیاز به اخذ مجوز رسمی از سوی دولت این کشور می‌باشند.

مهاجرت کاری به کشور فیلیپین

داشتن درآمد بالا برای افرادی که به کشور فیلیپین مهاجرت می‌کنند بسیار دشوار است؛ در نتیجه این افراد پیش از ورود به کشور فیلیپین باید مهارت کاری خود را تقویت کنند.

کار در کشور فیلیپین از ارزش بالایی برخوردار است و شرکت‌های مختلف همواره در حال جذب نیروی متخصص در زمینه‌های مختلف هستند. بازار کار در این کشور شرایط مساعدی ندارد.

درآمد کارمندان در کشور فیلیپین نسبت به سایر کشورها پایین است. به‌طوری که میانگین درآمد کارمندان در این کشور ماهانه حدود 200 الی 280 یورو تعیین شده است.

نرخ بیکاری در کشور فیلیپین بالا است. به همین دلیل مجوز کار برای افراد مهاجر به سختی صادر می‌شود. افراد خارجی می‌توانند با ثبت شرکت در فیلیپین یا ورود به شرکت‌های بین‌المللی در این کشور مشغول به کارشوند.

در نظر داشته باشید که کار در کشور فیلیپین از رویکردهای مشخصی پیروی می‌کند. بر اساس شواهد، داشتن رزومه کاری و بودجه مناسب برای تأمین هزینه‌های زندگی در مهاجرت کاری فیلیپین از اهمیت بالایی برخوردار است.

براساس گزارشات به دست آمده اداره مهاجرت کشور فیلیپین اعلام کرده است که در سال‌های اخیر رویکرد جدیدی برای مهاجرت آسان‌تر افراد خارجی به کشور فیلیپین در نظر گرفته است.

مهاجرپذیری فیلیپین

قوانین مربوط به مهاجرت کاری و ازدواج برای کشور فیلیپین بسیار پیچیده است. علاوه‌براین پذیرش در دانشگاه‌های کشور فیلیپین کار ساده‌ای نخواهد بود. اما چه عاملی سبب افزایش مهاجرت به کشور فیلیپین شده است؟

همانطور که پیش از این بیان کردیم دولت فیلیپین برای افزایش سودآوری کشور، شرایط لازم جهت اخذ اقامت را برای افراد خارجی آسان‌تر کرده است.

متقاضیانی که از طریق سرمایه‌گذاری به کشور فیلیپین مهاجرت می‌کنند، به مراتب شانس بالاتری برای اخذ اقامت دارند؛ البته احتمال این که بخش زیادی از سرمایه آن‌ها از بین برود نیز وجود دارد.

ویزای سرمایه‌گذاران ویژه در پروژه‌های مربوط به مراکز گردشگری، مورد دیگری است که در مهاجرپذیر بودن کشور فیلیپین نقش به‌سزایی داشته است. فضای گردشگری موجود در کشور جزیره‌ای فیلیپین، مسیر را برای پروژه‌های سرمایه‌گذاری هموار کرده است.

همچنین در سال‌های اخیر دولت کشور فیلیپین برای افراد بازنشسته مسیرهای سرمایه‌گذاری را ایجاد کرده است که تا حد زیادی نیز موفقیت‌آمیز بوده است.

در کشور فیلیپین برای افراد بازنشسته دو نوع ویزا با عنوان ویزای subic و ویزای susic ارائه می‌شود که هر یک شرایط مخصوصی در زمینه سرمایه‌گذاری را به خود اختصاص داده‌اند. تغییر قوانین مربوط به مهاجرت از سوی دولت فیلیپین، رشد 36 درصدی مهاجرپذیری این کشور را به دنبال داشته است.

مهاجرت پناهندگی به کشور فیلیپین

پناهندگی در کشور فیلیپین درجه‌بندی‌های متفاوتی را شامل می‌شود. اولین درجه پناهندگی در کشور فیلیپین مربوط به زمینه‌های سیاسی است. در این روش مهاجرت به کشور فیلیپین از طریق خود کشور فیلیپین انجام می‌شود.

افرادی که از این طریق به خاک کشور فیلیپین وارد می‌شوند، باید مشخص کنند که چرا از کشور خود خارج شده‌اند.

مسیرهای سیاسی مهاجرت، خطرات زیادی را به دنبال دارد. ارزیابی مسیرهای مربوط به مهاجرت سیاسی سریعتر از سایر موارد انجام می‌شود و مادامی که وضعیت این افراد به‌طور کامل بررسی نشده است، باید در کمپ‌هایی که در دولت فیلیپین در اختیار آن‌ها قرار داده است، زندگی دشواری را سپری کنند.

مهاجرت از طریق Un، یکی دیگر از روش‌های مهاجرتی به کشور فیلیپین است که مربوط به اعتقادات مذهبی می‌باشد. در این فرایند افراد باید اثبات کنند که اعتقادات مذهبی در کشور مبدا برای آن‌ها خطرآفرین بوده و احتمال مرگ را برای آنان به دنبال داشته است.

سومین روش مهاجرت به کشور فیلیپین فقر شدید مالی است. فقر شدید مالی در کشور فیلیپین بسیار ارزشمند است و افراد باید در این زمینه شرایط متفاوت را در نظر داشته باشند. برای رفع فقر مالی دولت فیلیپین پوشش مالی ارائه می‌دهد که معمولاً پروسه‌ای زمانبر است.

مهاجرت از طریق تولد به فیلیپین

تابعیت تولد در کشور فیلیپین از قانون خون پیروی می‌کند. به عبارتی افراد زمانی می‌توانند تابعیت این کشور را اخذ کنند که پدر و مادر، تابعیت فیلیپینی داشته باشند.

اما در سال‌های اخیر این قانون کمتر دیده شده است و در صورتی که فرزندی در این کشور متولد شود و تابعیت پدر و مادر وی مشخص نباشد، دولت فیلیپین تابعیت این کشور را برای او در نظر می‌گیرد که مسیر مهاجرت برای وی فراهم باشد.

توجه داشته باشید که تابعیت تولد در کشور فیلیپین دسته‌بندی‌های مشخصی دارد. در واقع وضعیت اقتصادی در کشور فیلیپین از ساختار مشخصی پیروی می‌کند.

به عبارتی اگر پدر و مادر فرزند متولد شده، تابعیت فیلیپینی نداشته باشند، اما از نظر بودجه و سرمایه از وضعیت خوبی برخوردار باشند، می‌توانند تابعیت این کشور را برای فرزند خود اخذ کنند.

مهاجرت از طریق ازدواج به فیلیپین

مهاجرت به فیلیپین از طریق ازدواج روش دیگری است که می‌تواند اقامت این کشور را برای افراد فراهم کند. در این روش افراد باید با یک تبعه فیلیپینی در یک فضای رسمی ازدواج کنند.

بررسی وضعیت مالی فرد تبعه فیلیپینی از جمله مواردی است که در این روش باید مورد بررسی قرار گیرد. در این روش سن افراد باید حداقل 18 سال باشد.

افرادی که با یک فرد فیلیپینی ازدواج می‌کنند، به مدت دو هفته فرصت دارند که ازدواج خود را در ادارات این کشور به رسمیت بشناسند. پس از گذشت 3 سال از تاریخ رسمی ازدواج، این افراد می‌توانند برای اخذ اقامت دائم کشور فیلیپین اقدامات لازم را انجام دهند.

در صورتی که افراد پیش از این ازدواج دیگری داشته باشند، لازم است که اسنادی مبنی بر طلاق یا فوت همسر قبلی خود را به مراکز مربوطه ارائه دهند. پاسپورت کشور فیلیپین برای این دسته از افراد پس از گذشت 7 سال از زندگی مشترک صادر می‌شود.

البته در صورتی که زوجین صاحب فرزند شوند، طول این مدت کاهش خواهد یافت. افراد برای مهاجرت از این طریق باید ویزای 13A داشته باشند. تکمیل فرم b1 و پرداخت هزینه‌های مربوطه نیز لازم است که در مراحل بعدی انجام شود.

مهاجرت سرمایه گذاری به کشور فیلیپین

در سال‌های اخیر، بازار املاک مسکونی در کشور فیلیپین با رشد اقتصادی 6.8 درصدی روبه‌رو بوده است. خرید آپارتمان و واحدهای مسکونی برای سرمایه‌گذاران خارجی می‌تواند یک انتخاب ایده‌آل باشد.

لازم به ذکر است که اخذ اقامت کشور فیلیپین از طریق اجاره منزل مسکونی نیز امکان‌پذیر است. توجه داشته باشید که برای رسیدن به بخش‌های اقتصادی روتین در کشور فیلیپین، سرمایه اولیه فرد متقاضی باید در یک حساب جاری قرار بگیرد.

ثبت شرکت در فیلیپین نیز از جمله روش‌های مهاجرتی است. در این فرایند سرمایه‌گذاران باید هدف از ثبت شرکت را اعلام کنند. در صورتی که هدف انتخاب شده مناسب نباشد، افراد ملزم به تغییر مسیر می‌باشند.

اما در صورت تایید، افراد باید یک دفتر مناسب که جوابگوی نیازهای شرکت باشد را اجاره کنند. انتخاب مدیرعامل و کارمند برای شرکت و در نظر گرفتن هزینه‌های حقوقی این افراد، از موارد مهمی است که باید به آن‌ها توجه شود.

در این روش سرمایه‌گذاری، افراد متقاضی باید حداقل  به مدت یک سال سرمایه خود را در این کشور نگهداری کنند.

به‌طورکلی سرمایه‌گذاری در کشور فیلیپین دسته‌بندی مشخص و ساختار دقیقی دارد. پس از گذشت 3 سال از سرمایه‌گذاری در کشور فیلیپین افراد می‌توانند برای دریافت اقامت دائم، درخواست خود را به مراکز مربوطه ارائه دهند.

پس از گذشت 5 سال نیز امکان اخذ پاسپورت فیلیپین وجود دارد. در این روش، همسر و فرزندان این افراد می‌توانند به کشور فیلیپین وارد شوند.

روش‌‌های مهاجرت به کشور فیلیپین

یکی از روش‌های مهاجرت به کشور فیلیپین، ویزای سرمایه‌گذاری است که دسته‌بندی‌های مشخصی دارد. روش‌های مربوط به سرمایه‌گذاری در کشور فیلیپین بسیار متنوع هستند که برخی از آن‌ها غیرفعال و برخی فعال می‌باشند.

در نظر داشته باشید که به‌طورکلی 250,000 دلار برای یک سال در بانک گرجستان قرار دهید، این مبلغ سالانه 18 هزار دلار سود برای شما دارد. این یک مثال کلی برای ارزیابی عملکرد بانک‌های خارجی است که به شما برای رسیدن به اهداف بین‌المللی کمک می‌کند.

اخذ ویزای ازدواج یکی دیگر از روش‌های مهاجرت و اخذ اقامت دائم کشور فیلیپین است که بر اساس شرایط خاص و ارائه برخی مدارک برای افراد امکان‌پذیر است.  افراد جهت اخذ ویزای ازدواج لازم است که با استفاده از مدارکی، اثبات کنند که ازدواج آن‌ها در وضعیت واقعی قرار دارد.

ویزای دیگری که به زمینه تحصیل مربوط می‌شود، بر اساس پذیرش افراد در یکی از دانشگاه‌های کشور فیلیپین به آن‌ها اعطا می شود. در صورتی که مدارک تحصیلی افراد متقاضی ناقص باشد، این ویزا به آن‌ها تعلق نمی‌گیرد. کشور فیلیپین یکی از بهترین کشورها برای صدور ویزای تحصیلی شناخته می شود.

راحت‌ترین روش مهاجرت به فیلیپین

سرمایه‌گذاری و ورود به بازار کار در فیلیپین، به ترتیب راحت‌ترین و دشوارترین روش‌های مهاجرتی به این کشور می‌باشند. سرمایه‌گذاری افراد خارجی توسط دولت فیلیپین تعیین می‌شود؛

به‌طورکلی هر مبلغی برای سرمایه‌گذارای در این کشور با پذیرش روبه‌رو است، چرا که دولت کشور فیلیپین به رشد مسیر گردشگری خود توجه زیادی دارد.

سرمایه‌گذاران باید در نظر داشته باشند که حداقل بودجه اولیه برای ثبت شرکت در کشور فیلیپین، حدود 7500 دلار می‌باشد. جابجایی از طریق یک یا دو حساب بانکی انجام می‌شود.

توجه داشته باشید که باز کردن حساب برای افرادی که شهروند این کشور نیستند، امکان‌پذیر نمی‌باشد؛ مگر در صورتی که اقامت دائم افراد در کشور فیلیپین به اثبات برسد.

پس از گذشت این مراحل افراد به مدت 6 ماه فرصت دارند که سرمایه‌گذاری خود را مطابق با قوانین اعلام شده از سوی دولت فیلیپین به ثبت برسانند. برای سرمایه‌گذاری در کشور فیلیپین افراد باید یک مسیر اطمینان سازی دقیق را دنبال کنند.

میزان رضایت مهاجران به کشور فیلیپین

میزان رضایتمندی افرادی که به کشور فیلیپین مهاجرت کرده‌اند، درصد بالایی را به خود اختصاص داده است. وجود سواحل شگفت‌انگیز، جنگل‌های زیبا، جزایر متعدد کوچک و بزرگ، این کشور را به یک جاذبه طبیعی و توریستی تبدیل کرده است.

کشور فیلیپین حدود 7000 جزیره دارد. به همین دلیل سرمایه‌گذاران خارجی بسیاری به این کشور جذب می‌شوند. پایین بودن هزینه‌های زندگی در کشور فیلیپین نسبت به کشور ایران و سایر کشورهای غربی از جمله مواردی است که رضایتمندی مهاجران را به دنبال داشته است.

به‌طوری که هزینه ماهیانه زندگی در این کشور برای یک خانواده سه نفره حدود 2000 دلار آمریکا می‌باشد.

این هزینه شامل هزینه‌های مربوط به اجاره آپارتمان، حمل‌ونقل، تفریح و تغذیه است. مردمان کشور فیلیپین بسیار خونگرم می‌باشند‌ و اکثریت آن‌ها مسیحی هستند.

با تلفیق سنت‌گرایی و مدرنیته در کشور فیلیپین، میزان رضایتمندی فرهنگی در این کشور با رشد 15 درصدی روبه‌رو بوده است. همچنین رضایتمندی از دانشگاه‌های کشور فیلیپین نیز نسبت به گذشته افزایش یافته است.

آمار مهاجران به فیلیپین

اغلب افراد خارجی از طریق سرمایه‌گذاری به کشور فیلیپین مهاجرت می‌کنند. در صورتی که سرمایه‌گذاری خارجی به رشد اقتصادی کشور فیلیپین کمک کند، با استقبال این دولت روبه‌رو خواهد شد.

کشور فیلیپین دارای یک فضای اداری قوی است. این موضوع منجر به دنبال کردن محیط‌های محلی برای سرمایه‌گذاری و برون سپاری شده است.

بر اساس شواهد موجود، بورس وسیع در کشور فیلیپین منجر به سرمایه‌گذاری‌های پرریسک شده است. برون سپاری شرکت‌های فیلیپینی بسیار زیاد است و همین امر ساخت‌وساز در این کشور را افزایش داده است.

افرادی که با هدف اقتصادی به کشور فیلیپین مهاجرت می‌کنند، بیشتر در بخشی برج‌ سازی و به‌ویژه ساخت مراکز تجاری فعالیت دارند.

در سال‌های اخیر آمار مهاجرت به کشور فیلیپین در بخش‌های مختلف از جمله بخش تحصیلی با افزایش روبه‌رو بوده است. با بهبود وضعیت زندگی در کشور فیلیپین مهاجرت به این کشور مورد توجه شهروندان ایرانی نیز قرار گرفته است.

توجه داشته باشید که ورود به بخش کاری کشور فیلیپین به دو بخش تقسیم می‌شود. دسته اول مربوط به افرادی است که ورود به بخش کاری مدرن با مهارت بالا را انتخاب می‌کنند.

این افراد شانس بالایی برای ورود به شغل مورد نظر دارند. دسته دوم نیز افرادی هستند که تمایل دارند یک حرفه را به طور دقیق یاد بگیرند. در نظر داشته باشید که در دسته دوم، کارآفرینی ایده‌آل دیده می‌شود . افراد باید در این مسیر بسیار موفق‌تر عمل کنند.

آمارها نشان می‌دهد که در سال‌های اخیر درصد افرادی که برای یادگیری زبان انگلیسی به کشور فیلیپین مهاجرت می‌کنند نیز افزایش یافته است. زبان انگلیسی در کشور فیلیپین یک زبان واحد شناخته می‌شود و بسیار ارزشمند است.

جمع‌بندی

در این مقاله از سایت تحصیل در خارج شما را با انواع روش‌های مهاجرت به کشور فیلیپین، هزینه و سایر موارد آشنا کردیم. مهاجرت به کشورهای مختلف از جمله فیلیپین با دشواری‌هایی همراه است. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت می‌توانید با مشاوران مجموعه سایت تحصیل در خارج ارتباط برقرار کنید‌.

سوالات متداول

اقدامات لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی کشور فیلیپین شامل چه مواردی است؟

در ابتدا لازم است که متقاضی با دانشگاه مربوطه برای ثبت درخواست، ارتباط برقرار کند. سپس با مراجعه به سفارت کشور فیلیپین، اصل و ترجمه مدارک لازم را ارائه دهد.

حداقل هزینه لازم جهت سرمایه‌گذاری از طریق ثبت شرکت در کشور فیلیپین چقدر است؟

میزان بودجه لازم جهت ثبت شرکت در کشور فیلیپین حدود 7500 دلار اعلام شده است.

4 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *